RESPO MINI-CARAVAN

Respo Mini-Caravan 2020

Uue põlvkonna matkahaagis Respo Mini-caravan. Aerodünaamiline ja hea juhivatusega, matkahaagis, mida on võimalik vedada sisuliselt iga sõidukiga, millel on olemas kärukonks. Ilmastikukindlad  XPS soojusisolatsiooniga klaasfiiber-laminaadist kerepaneelid teevad olemise sees mugavaks ka külmemate ilmadega. Võimalik rentida koos sõiduautoga Volkswagen CrossTouran või Volkswagen Multivan.

Lisaks võimalik rentida koos katusetelgiga, mis mahutab 2 inimest (kandevõime kuni 220kg).

Mõõdud (pikkus/laius/kõrgus): 4156mm / 1992mm / 1810mm

Siseruumi mõõdud 3900mm / 1900mm / 1290mm

Kaal (tühimass/täismass): 534 kg / 750kg

Lisad: Päikesepaneel ja akusüsteem (elekter 12v/220v), tugijalad, katusereelingud, madrats kahele inimesele (võimalik saada kaasa lisamadratseid), aken ja katuseluuk tumekatte ja sääsevõrguga, kaks panipaika põrandas, riiul esiseinas, põrand vaipkattega, elektriline lisaventilaator, võtmega lukustatavad uksed, väline valgusti, laud ja toolid, teisaldatav biotualett (Thetford 365), köögimoodul Brunner, veemahuti, elektriline autokülmik, elektriline induktsioonpliit 2000w ja/või põletiga gaasipliit.

RENDIHINNAD

1-3 päeva 35€ / päev 

4-7 päeva 30€ / päev

Nädalavahetus 70€ (Reede õhtul kätte, esmaspäeva hommikul tagasi).

Pikemate rendiaegade puhul hind kokkuleppel (nädalavahetused miinimum 2 päeva)

Koos katusetelgiga Procamp 1000:

Miinimum 2 päeva, 50€ päev

Küsi kindlasti eraldi pakkumist koos meie pakutavate rendiautodega!

Sõidud välisriikidesse on käsitletavad erikokkulepetena ning palume nende kohta küsida eraldi pakkumist e-maili või telefoni teel.

Käibemaks 20% sisaldub hinnas

ÜLDTINGIMUSED
Haagise saate kätte kokkulepitud asukohas puhtana ning tehniliselt korras seisus.
Haagise eest vastutab täielikult haagise rentiv ja lepingu sõlmiv isik. Leping loetakse sõlmituks pärast ettemaksuarve tasumist, mis tagab ühtlasi haagise broneeringu kokkulepitud kuupäevaks. Rendile andja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda haagise ettenägematust rikkest ning kui seoses eelnevaga üritus/puhkus katkeb või viibib.
Haagise rentimiseks esitab rentnik kehtiva juhiloa ning isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Haagise rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 21-aastane ning omama vähemalt 3-aastast B-kategooria juhistaaži.

 – Haagis antakse välja nii seest kui väljast puhtalt ning see tuleb tagastada samuti puhtalt.                                                                                                                                      – Tagatisraha nõuet ei ole.                                                                                                    – Haagises ei ole lubatud suitsetada (suitsetamine = keemiline puhastus 200€)        – Sõidud välisriikidesse on võimalikud erikokkulepete alusel, mis lepitakse kokku enne rendilepingu sõlmimist.                                                                                                  – Rendi arvestamine toimub kalendripäeva põhiselt                                                            – Broneeringu ettemaksu osa kuulub tagastamisele kui broneering tühistatakse hiljemalt 2 päeva enne broneeringu algust.

BRONEERIMINE, TAGATISRAHA NING TASUMINE
Haagise broneerimistasu on 25% rendihinnast või eelneval kokkuleppel kokku lepitud summa. Broneerimise kinnitamiseks loetakse broneerimistasu laekumist MZ Auto OÜ arvelduskontole EE921010220265647227. Enne rendi algust broneerimistasu ei tagastata, vaid see arvestatakse renditasu sisse. Broneeringu kliendipoolsel tühistamisel 2 päeva enne rendi algust kuulub ettemakstud broneerimistasu tagastamisel. Hilisemate broneeringute tühistamiste puhul broneerimistasu ei tagastata (v.a. erikokkulepped).
Ülejäänud renditasu tasutakse enne rendipäeva algust vastavalt rendilepingus kokkulepitud tähtaegadel. Renditasu on võimalik tasuda nii pangaülekandega kui sularahas.

KINDLUSTUSED, VASTUTUS KOLMANDATE ISIKUTE EES
Haagise rendi hind sisaldab kohustuslikku liikluskindlustust. Liiklusõnnetuse korral on rentnik kohustatud teatama sellest kindlasti rendile andjat (kontaktnumbrid leiate kodulehelt või ettemaksuarvelt).
Kõik rentniku ja/või sõidukit kasutanud isiku poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto/haagise teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või haagise kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi.

LEPINGU KEHTIVUS
Iga leping on siduv – ka juhul, kui rentnik ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame alati enne lepingu sõlmimist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Lepingu tingimustega tutvumise kohta annab broneeringu tegija broneeringut tehes kinnituse. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või need lahendatakse kohtus.

BRONEERI

Calendar is loading...
- Vaba
 
- Broneeritud
 
- Broneering ootel

Nimi*:

E-post*:

Telefon:

Lisainfo:

 

captcha