RESPO MINI-CARAVAN

Aasta: 2020   
Kaal: (tühi/täismass) 534/750kg

Uue põlvkonna matkahaagis, aerodünaamiline ja hea juhitavusega, mida on võimalik vedada sisuliselt iga sõidukiga, millel on olemas kärukonks. Ilmatsikukindlas XPS soojusisolatsiooniga klaasfiiber-laminaadist kerepaneelid teevad olemise sees mugavaks ka külmemate ilmadega. Võimalik rentida koos meie pakutavate rendiautodega.

Lisad: Päikesepaneel ja akusüsteem (elekter 12V/220V), markiis, tugijalad, katusereelingud, madrats kahele inimesele (võimalik saada kaasa lisamadratseid), aken ja katuseluuk tumekatte ja sääsevõrguga, kaks panipaika põrandas, riiul esiseinas, põrand vaipkattega, elektriline lisaventilaator, võtmega lukustuvad uksed, väline valgusti, laud ja toolid, soovi korral kaasa teisaldatav biotualett (Thetford 365), köögimoodul Brunner, veemahti, elektriline külmik, elektriline induktsioonpliit ja/või põletiga gaasipliit.

Calendar is loading...
- Vaba
 
- Broneeritud
 
- Broneering ootel

Nimi*:

E-post*:

Telefon:

Lisainfo:

 

captcha

RENDIHINNAD

1-3 päeva 35€ / päev 

4-7 päeva 30€ / päev

Nädalavahetus miinimum 3 päeva kokku 100€ (reedel alates hommikust kätte, esmaspäeva hommikul tagasi)

Pikemad perioodid kokkuleppel!

Eestisisestel sõitudel puudub tagatisraha nõue.

Sõidud välisriikidesse on käsitletavad erikokkulepetena ning palume nende kohta küsida eraldi pakkumist e-maili või telefoni teel.

 

 

LISAVARUSTUST REISIDEKS JA MATKADEKS VAATA SIIT.

Käibemaks 20% sisaldub hinnas

ÜLDTINGIMUSED
Sõidukit renditakse nii juhiga kui ka ilma. Auto, mis renditakse koos juhiga, eest vastutab teid teenindav autojuht. Auto saate kätte kokkulepitud asukohas tangituna, puhtana ning tehniliselt korras seisus.
Auto, mida renditakse ilma juhita eest vastutab täielikult autot rentiv ja lepingu sõlmiv isik. Leping loetakse sõlmituks pärast ettemaksuarve tasumist, mis tagab ühtlasi sõiduki broneeringu kokkulepitud kuupäevaks. Rendile andja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda auto ettenägematust rikkest ning kui seoses eelnevaga üritus/puhkus katkeb või viibib. Selliste puhkude vältimiseks soovitame sõlmida reisikindlustuse, mis katab ettenägematud kulutused.
Ilma juhita auto rentimiseks esitab rentnik kehtiva juhiloa ning isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Auto rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 21-aastane ning omama vähemalt 3-aastast B-kategooria juhistaaži.

– Uber/Bolt/Wolt ja muude sõidujagamiste ja kullerteenuste sõituteks ei rendita!
– Rendi arvestus toimub kalendripäeva põhiselt                         
– Sõiduk antakse välja täis paagiga ning see tuleb tagastada samuti täis paagiga (kütus ei sisaldu rendihinnas)
– Pikemate välisriikidesse sõitude puhul kehtib tagatisraha nõue 200 eurot (kindlustuse omavastutuse ulatus)
– Sõidukis ei ole lubatud suitsetada (suitsetamine = keemiline puhastus 200€)
– Loomade transport ainult transpordipuuris
– Sõidud välisriikidesse on võimalikud erikokkulepete alusel, mis lepitakse kokku enne rendilepingu sõlmimist.
– Läbisõidupiirang 500km/päev, 2000km/nädal, 4500km/kuu. Pikemate sõitude puhul erikokkulepped. Erikokkuleppe puudumisel üldreegel lisakilomeeter 0,20€.

BRONEERIMINE, TAGATISRAHA NING TASUMINE
Auto broneerimistasu on 25% rendihinnast või eelneval kokkuleppel kokku lepitud summa. Broneerimise kinnitamiseks loetakse broneerimistasu laekumist MZ Auto OÜ arvelduskontole EE921010220265647227. Broneerimistasu kuulub tagastamisele, kui broneering tühistatakse 2 päeva enne rendi algust. Pärast seda broneerimistasu tagastamisele ei kuulu. Broneeringutasu arvestatakse renditasu sisse. Ülejäänud renditasu tasutakse enne rendipäeva algust vastavalt rendilepingus kokkulepitud tähtaegadel. Renditasu on võimalik tasuda nii pangaülekandega kui sularahas.

KINDLUSTUSED, VASTUTUS KOLMANDATE ISIKUTE EES
Auto rendi hind sisaldavab kohustuslikku liikluskindlustust ja kaskokindlustust. Liiklusõnnetuse korral on rentnik kohustatud teatama sellest kindlasti rendile andjat (kontaktnumbrid leiate kodulehelt või ettemaksuarvelt).
Kõik rentniku ja/või sõidukit kasutanud isiku poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi.

LEPINGU KEHTIVUS
Iga leping on siduv – ka juhul, kui rentnik ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame alati enne lepingu sõlmimist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või need lahendatakse kohtus.

KONTAKT