MCLOUIS MC4 860 LUXURY MATKAAUTO

Aasta: 2021
Mootor: 2.2D 103kw
Käigukast: Manuaal
Keretüüp: Matkaauto
Värv: Valge
Uste arv: 3
Istekohti: 5
Kütus: Diisel
Keskmine kulu: 12L/100km
Talverehvid: Lamell

2021 aasta McLouis MC4 860 Luxury 5 kohaline matkaauto eraldi kliimaseadmega. Kokku 5 iste ja 5 magamiskohaga. Auto tagaosas kahene ristiasetsev voodi, kahene voodi keskel (elektriliselt reguleeritava kõrgusega), elamuosa lauast ja istmetest moodustatav voodi. Mõõdud (pikkus/laius/kõrgus) 6990 x 2350 x 2950. 

Tutvustav video

Voodite mõõdud – Tagumine 210 x 130 ; tõstetav keskmine 190 x 123(103) ; lisavoodi keskel 216 x 97(89). 

Baashinna sees on välivaip markiisi alla, sööginõud, rendijärgne pesu, voodilinad, 1 gaasiballoon (11kg), WC keemia, IF Superkasko Lux täiskindlustus & 24h autoabi.

Lisatasu eest (1 inimene 25€) – tekid/padjad, välimööbel, käterätid, tolmuimeja, elektriventilaator. 

Lisateenused – lisa gaasiballoon (kokku 2x11kg) 35€, salongi koristus 85€, WC-kasseti ja hallveepaagi tühjendus 30€, elektrilised tõukerattad (10€/päev), matkaauto üleandmine teile sobivas kohas (kokkuleppel). 

Lisavarustus: Püsikiirusehoidja, 2 akut, Android stereo (Navi, BT/Handsfree, USB), eraldi elamuosa kliimaseade Dometic Freshjet 2200, TV 24″ (DVD/SmartTV), tagurduskaamera, konditsioneer autoosas, WC + valamu, mahukas külmkapp 135L koos sügavkülmaga (gaas + 12V + 220V), suur eraldi garaaž kahepoolse ligipääsuga (350kg – 1150x950mm uksed), Thule jalgrattahoidja (2 kohta), gaasipliit, gaasiballoonid (2tk 11kg – Truma DuoControl automaatvahetaja ja avariisensoriga), gaasialarm (narkogaas, propaan/butaan), LED valgustus (12V + 220V), välivalgustus, eraldi duširuum, veepaak (118L), Truma Combi 6 (õhkkeskküte), Truma ventilatsioon, talvepakett (isoleeritud, topeltklaasid, elektrilise küttega reoveepaak), inverter 2000w, taga õhkpadjad (stabiilsem sõit), termorulood akendel, ustel ja akendel sääsevõrgud, võrkpiirded kõigil vooditel, kohtvalgustid, markiis Fiamma F45s, pistikud (12V ja 220V), digitaalne juhtpaneel (Truma CP Plus). 

Calendar is loading...
- Vaba
 
- Broneeritud
 
- Broneering ootel

Nimi*:

Juhiloa number*:

E-post*:

Telefoninumber*:

Kättesaamise asukoht*:

Rendi algus*:

Rendi lõpp*:

Lisainformatsioon:

 

captcha

RENDIHINNAD

Juuni-August

3-7 päeva 150€ / päev 

8-14 päeva 140€ / päev

15-21 päeva 125€ / päev

(minimaalne rendiperiood 5 päeva)

September-Mai

3-7 päeva 135€ / päev 

8-14 päeva 125€ / päev

15-21 päeva 110€ / päev

(minimaalne rendiperiood 3 päeva)

Pikaajalise rendi puhul hind kokkuleppel – küsi kindlasti eraldi pakkumist!

Matkaauto üleandmised toimuvad MZ Autoteeninduse juures. Eelnevalt kokkuleppel saame toimetada lisatasu eest matkaauto teie soovitud asukohta. Matkaauto rendil kehtib tagatisraha nõue kaskokindlustuse omavastutuse ulatuses 500€, mis kuulub tagastamisele rendiperioodi lõpus kaebuste mitte esinemisel.

LISAVARUSTUST REISIDEKS JA MATKADEKS VAATA SIIT JA LASTE VARUSTUST SIIT. 


Käibemaks 22% sisaldub hinnas

ÜLDTINGIMUSED

1.1 Matkaauto saate kätte kokkulepitud asukohas tangituna, puhtana ning tehniliselt korras seisus. Matkaauto eest vastutab rendiperioodi vältel täielikult sõiduki Rentnik (rendilepingu sõlmiv isik).

1.2 Rendileping loetakse sõlmituks pärast rendilepingu kahepoolset allkirjastamist sõiduki üleandmisel. Matkabussi rendil on tagatisraha nõue kaskokindlustuse omavastutuse ulatuses 500 eurot, mis kuulub tagastamisele lepingu lõppedes kaebuste mitte esinemise korral.

1.3 Rendileandja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda sõiduki ettenägematust rikkest ning kui seoses eelnevaga üritus, puhkus või planeeritud sõit katkeb või viibib. Selliste puhkude vältimiseks soovitame sõlmida reisikindlustuse, mis katab ettenägematud kulutused. Sõidukil on sõlmitud superkasko kindlustusleping, mille hinna sisse kuulub tasuta autoabi Euroopas.

1.4 Sõiduki tehnilise rikke või rikete ilmnemisel tuleb sellest koheselt teavitada Rendileandjat – MZ Auto (58 336 940 / 58 946 646). Sõiduki remondi organiseerib MZ Auto vastavalt kokkulepetel. Kõik teised kokkulepped sõiduki omavoliliseks remondiks on käsitletavad rendilepingu rikkumisena. Sõiduki remondile tehtud omavolilised kulutused ei kuulu hüvitamisele kui need on eelnevalt Rendileandjaga kooskõlastamata.

1.5 Matkaauto rentimiseks esitab rentnik kehtiva juhiloa ning isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Matkaauto rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 25-aastane ning omama vähemalt 5-aastast B-kategooria juhistaaži.

1.6. Renditud matkaautot ei ole lubatud edasi rentida. Matkaautot võivad kasutada üksnes rendilepingul märgitud isikud. Matkaautoga ei tohi sõita väljaspoole Euroopa Liitu (v.a. Norra, Šveits, Lichtenstein, Andorra). Väljaspoole Euroopa Liitu sõidu plaanid tuleb eelnevalt kooskõlastada rendile andjaga. 

1.7 Rendi arvestus toimub kalendripäeva põhiselt

1.8 Sõiduk antakse välja puhta ja täis kütusepaagiga (v.a. erikokkulepped) ning see tuleb tagastada samuti puhta ning täis paagiga (kütus ei sisaldu rendihinnas)

1.9 Sõidud välisriikidesse on võimalikud eelneva kokkuleppe alusel, mis lepitakse kokku enne rendilepingu sõlmimist. Tagatisraha nõue kaskokindlustuse omavastutuse ulatuses 500 eurot.

1.10 Sõidukis ei ole lubatud suitsetada (suitsetamine = keemiline puhastus 500€)

1.11 Loomade transport ainult transpordipuuris.

1.12 Läbisõidupiirang 3000km/nädal, pikemad perioodid eelneval kokkuleppel. Erikokkuleppe puudumisel üldreegel lisakilomeeter 0,30€.

1.13 Kehtestatud piirkiiruse rikkumist loetakse lepingurikkumiseks. Välisriikide kiirteedel, kus pole määratud suurim lubatud sõidukiirus, on matkaauto maksimaalne lubatud kiirus 110km/h.

1.14 Jätame endale õiguse klienti valida. Kui Rendileandja keeldub sõidukit rentnikule rentimast, loetakse rendileping kehtetuks.

1.15 Rendileandjal on õigus tüüptingimusi ühepoolselt muuta kui ta sellest Rentnikut teavitab.

BRONEERIMINE, RENTIMINE JA TASUMINE / TAGATISRAHA
2.1 Pärast broneeringusüsteemis broneeringu tegemist ja kokkulepete täpsustamist kliendiga väljastatakse kliendi lisatud e-maili aadressile broneeringuarve.

2.2 Sõiduki broneerimistasu on broneeringuarvel toodud summa. Broneeringutasu arvestatakse maha rendiperioodi kogutasust.

2.3 Broneerimise kinnitamiseks loetakse broneerimistasu laekumist MZ Auto OÜ poolt väljastatud broneeringuarve alusel arvelduskontole EE921010220265647227.

2.4 Broneerimistasu kuulub tagastamisele, kui broneering tühistatakse 10 päeva enne rendi algust. Pärast seda broneerimistasu tagastamisele ei kuulu. Rendiperioodi kogumaksumus tasutakse enne rendipäeva algust vastavalt rendilepingus kokkulepitud tähtaegadel. Renditasu on võimalik tasuda nii pangaülekandega kui sularahas kohapeal.

2.5 Rendilepingu sõlmimiseks loetakse rendilepingu kahepoolsed allkirjastamist ja sõiduki üleandmist. Lepingu sõlmimisega annab Rendileandja Rentnikule õiguse sõidukit vallata ja kasutada (rentida). Rentnik kohustub sõiduki vastu võtma lepingus määratud tähtajaks, samuti maksma lepinguga ettenähtud makseid ja täitma muid kohustusi.

2.6 Rendilepingu järgseid makseid õigeaegselt mitte tehes on rendile andjal õigus rendileping üles öelda.

KINDLUSTUSED, VASTUTUS KOLMANDATE ISIKUTE EES
3.1 Sõiduki rendihind sisaldab kohustuslikku liikluskindlustust ja kaskokindlustust.

3.2 Liiklusõnnetuse ja sõidukikahjude korral on rentnik kohustatud teatama sellest koheselt rendileandjat – MZ Auto (58 336 940 / 58 946 646)
3.3 Kõik rentniku ja/või sõidukit kasutanud isiku poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi. Rentnik peab kõigist temale teadaolevatest trahvidest ja rikkumistest Rendileandjat teavitama.

3.4 Sõiduk antakse üle tehniliselt korras seisus ja sõidukil olemasolevad vigastused on fikseeritakse enne selle rendiperioodi algust. Sõiduk võetakse tagasi samuti tehniliselt korras seisus ja rendiperioodi vältel tekkinud kahjustused fikseeritakse. Sõidukile tekitatud kahjustused hüvitab sõiduki Rentnik või kuuluvad need hüvitamisele vastavalt kaskokindlustuse poolt sätestatud tingimustele.

LEPINGU KEHTIVUS
4.1 Rentnik on rendi üldtingimustega tutvunud kui ta on teinud läbi MZ Auto broneeringusüsteemi broneeringu soovitud sõidukile ja lisanud kinnituse (linnukese) valikule “Olen tutvunud renditingimustega”. Üldtingimusi eraldi ei allkirjastata, need on käsitletavad rendilepingu osana.

4.2 Iga leping on siduv – ka juhul, kui rentnik ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame alati enne lepingu sõlmimist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või need lahendatakse kohtus.

LISATINGIMUSED

5.1 Rentnik on teadlik ja saab aru, et sõiduk võib olla varustatud GPS-seadmega sõiduki turvalisuse tagamiseks varguste / omastamiste eest Rendileandja nimelt, samuti Rentniku käesolevast lepingust tulenevate kohustuste tagamiseks ja kontrollimiseks. Rendileandja võib saada teateid sõiduki lahkumisest väljaspool lubatud piirkonda privaatsuspoliitika sätetel. Rentnikul ei ole õigus GPS-seadet demonteerida ega teisaldada kui see on sõidukisse paigaldatud, samuti lahti ühendada ilma Rendileandja kirjaliku loata.

 

KONTAKT