VOLKSWAGEN GOLF HIGHLINE

Aasta: 2016
Mootor: 1,6 81kw
Käigukast: Manuaal
Keretüüp: Sõiduauto
Värv: Must
Uste arv: 5
Istekohti: 5
Kütus: Diisel
Keskmine kulu: 4L/100km
Talverehvid: Lamell

Ruumikas, ökonoomne ja rikkaliku varustusega Volkswagen Golf Variant Highline. 

Lisad: Kahetsooniline kliima, adaptiivne püsikiirusehoidja, valgustuspakett sees ja väljas, parkimisandurid ees ja taga, tagurduskaamera, istmesoojendused, mootori lisa eelsoojendus, sportlikud poolnahk istmed (juhiiste massažifunktsiooniga), navigatsiooniseade (Bluetooth/Aux/MP3). 

Mini-One
Calendar is loading...
- Vaba
 
- Broneeritud
 
- Broneering ootel

Nimi*:

Juhiloa number*:

E-post*:

Telefoninumber*:

Kättesaamise asukoht*:

Rendi algus*:

Rendi lõpp*:

Lisainformatsioon:

 

captcha

RENDIHINNAD

1-3 päeva 30€ / päev 

1 nädal 150€

Minimaalne rendiaeg 2 päeva

Pikaajalise rendi puhul hind kokkuleppel – küsi kindlasti eraldi pakkumist!

Eestisisestel sõitudel puudub tagatisraha nõue.

Sõidud välisriikidesse on käsitletavad erikokkulepetena ning palume nende kohta küsida eraldi pakkumist e-maili või telefoni teel.

Lõunakeskuse juures üleandmised ja tagastamised toimuvad ainult tööpäevadel kell 8-9:00 ja kell 17-18:00.

LISAVARUSTUST REISIDEKS JA MATKADEKS VAATA SIIT JA LASTE VARUSTUST SIIT. 

 

Käibemaks 22% sisaldub hinnas

ÜLDTINGIMUSED

1.1 Sõiduk renditakse nii juhiga kui ka ilma. Sõiduki, mis renditakse koos juhiga, eest vastutab teid teenindav autojuht. Sõiduki saate kätte kokkulepitud asukohas tangituna, puhtana ning tehniliselt korras seisus. Sõiduki, mida renditakse ilma juhita, eest vastutab täielikult sõiduki Rentnik (rendilepingu sõlmiv isik). 

1.2 Rendileping loetakse sõlmituks pärast rendilepingu kahepoolset allkirjastamist sõiduki üleandmisel. Sõiduki rendil välisriikidesse sõitudel on tagatisraha nõue kaskokindlustuse omavastutuse ulatuses 200 eurot, mis kuulub tagastamisele lepingu lõppedes kaebuste mitte esinemise korral.

1.3 Rendileandja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda sõiduki ettenägematust rikkest ning kui seoses eelnevaga üritus, puhkus või planeeritud sõit katkeb või viibib. Selliste puhkude vältimiseks soovitame sõlmida reisikindlustuse, mis katab ettenägematud kulutused. Sõidukil on sõlmitud kasko kindlustusleping, mille hinna sisse kuulub tasuta autoabi Euroopas.

1.4 Sõiduki tehnilise rikke või rikete ilmnemisel tuleb sellest koheselt teavitada Rendileandjat – MZ Auto (58 336 940 / 58 946 646). Sõiduki remondi organiseerib MZ Auto vastavalt kokkulepetel. Kõik teised kokkulepped sõiduki omavoliliseks remondiks on käsitletavad rendilepingu rikkumisena. Sõiduki remondile tehtud omavolilised kulutused ei kuulu hüvitamisele kui need on eelnevalt Rendileandjaga kooskõlastamata.

1.5 Rentimiseks esitab rentnik kehtiva juhiloa ning isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Sõiduauto rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 21-aastane ning omama vähemalt 2-aastast B-kategooria juhistaaži.

1.6. Renditud sõidukit ei ole lubatud edasi rentida. Sõidukit võivad kasutada üksnes rendilepingul märgitud isikud. Sõiduautoga ei tohi sõita väljaspoole Euroopa Liitu (v.a. Norra, Šveits, Lichtenstein, Andorra). Väljaspoole Euroopa Liitu sõidu plaanid tuleb eelnevalt kooskõlastada rendile andjaga. 

1.7 Rendi arvestus toimub kalendripäeva põhiselt kui puuduvad varasemad erikokkulepped.

1.8 Sõiduk antakse väljast puhta ja täis kütusepaagiga (v.a. erikokkulepped) ning see tuleb tagastada samuti puhta ning täis kütusepaagiga (kütus ei sisaldu rendihinnas)

1.9 Sõidud välisriikidesse on võimalikud eelneva kokkuleppe alusel, mis lepitakse kokku enne rendilepingu sõlmimist. Tagatisraha nõue kaskokindlustuse omavastutuse ulatuses 200 eurot.

1.10 Sõidukis ei ole lubatud suitsetada (suitsetamine = keemiline puhastus 500€)

1.11 Loomade transport ainult transpordipuuris.

1.12 Läbisõidupiirang 500km/päev, 2000km/nädal, pikemad perioodid kokkuleppel. Erikokkuleppe puudumisel üldreegel lisakilomeeter 0,20€.

1.13 Kehtestatud piirkiiruse rikkumist loetakse lepingurikkumiseks. Välisriikide kiirteedel, kus pole määratud suurimat lubatud sõidukiirust, on maksimaalne lubatud kiirus 130km/h. Piirkiiruse korduval ületamisel on rentnikul õigus määrata leppetrahv.

1.14 Jätame endale õiguse klienti valida. Kui Rendileandja keeldub sõidukit rentnikule rentimast, loetakse rendileping kehtetuks.

1.15 Rendileandjal on õigus tüüptingimusi ühepoolselt muuta kui ta sellest Rentnikut teavitab.

BRONEERIMINE, RENTIMINE JA TASUMINE / TAGATISRAHA
2.1 Pärast broneeringusüsteemis broneeringu tegemist väljastatakse kliendi lisatud e-maili aadressile broneeringuarve. 

2.2 Sõiduki broneerimistasu on broneeringuarvel toodud summa. Broneeringutasu arvestatakse maha rendiperioodi kogutasust.

2.3 Broneerimise kinnitamiseks loetakse broneerimistasu laekumist MZ Auto OÜ poolt väljastatud broneeringuarve alusel arvelduskontole EE921010220265647227. 

2.4 Broneerimistasu kuulub tagastamisele, kui broneering tühistatakse 3 päeva enne rendi algust. Pärast seda broneerimistasu tagastamisele ei kuulu. Rendiperioodi kogumaksumus tasutakse enne rendipäeva algust vastavalt rendilepingus kokkulepitud tähtaegadel. Renditasu on võimalik tasuda nii pangaülekandega kui sularahas või kaardimaksena kohapeal.

2.5 Rendilepingu sõlmimiseks loetakse rendilepingu kahepoolsed allkirjastamist ja sõiduki üleandmist. Lepingu sõlmimisega annab Rendileandja Rentnikule õiguse sõidukit vallata ja kasutada (rentida). Rentnik kohustub sõiduki vastu võtma lepingus määratud tähtajaks, samuti maksma lepinguga ettenähtud makseid ja täitma muid kohustusi. 

2.6 Rendilepingu järgseid makseid õigeaegselt mitte tehes on rendile andjal õigus rendileping üles öelda.

KINDLUSTUSED, VASTUTUS KOLMANDATE ISIKUTE EES
3.1 Sõiduki rendihind sisaldab kohustuslikku liikluskindlustust ja kaskokindlustust.

3.2 Liiklusõnnetuse või muude sõidukikahjude korral on rentnik kohustatud teatama sellest koheselt rendileandjat – MZ Auto (58 336 940 / 58 946 646)

3.3 Kõik rentniku ja/või sõidukit kasutanud isiku poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi. Rentnik peab kõigist temale teadaolevatest trahvidest ja rikkumistest Rendileandjat teavitama. 

3.4 Sõiduk antakse üle tehniliselt korras seisus ja sõidukil olemasolevad vigastused on fikseeritakse enne selle rendiperioodi algust. Sõiduk võetakse tagasi samuti tehniliselt korras seisus ja rendiperioodi vältel tekkinud kahjustused fikseeritakse. Sõidukile tekitatud kahjustused hüvitab sõiduki Rentnik või kuuluvad need hüvitamisele vastavalt liikluskindlustuse poolt sätestatud tingimustele.

LEPINGU KEHTIVUS
4.1 Rentnik on rendi üldtingimustega tutvunud kui ta on teinud läbi MZ Auto broneeringusüsteemi broneeringu soovitud sõidukile ja lisanud kinnituse (linnukese) valikule “Olen tutvunud renditingimustega”. Üldtingimusi eraldi ei allkirjastata, need on käsitletavad rendilepingu osana. 

4.2 Iga leping on siduv – ka juhul, kui rentnik ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame alati enne lepingu sõlmimist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või need lahendatakse kohtus.

LISATINGIMUSED

5.1 Rentnik on teadlik ja saab aru, et sõiduk võib olla varustatud GPS-seadmega sõiduki turvalisuse tagamiseks varguste / omastamiste eest Rendileandja nimelt, samuti Rentniku käesolevast lepingust tulenevate kohustuste tagamiseks ja kontrollimiseks. Rendileandja võib saada teateid sõiduki lahkumisest väljaspool lubatud piirkonda privaatsuspoliitika sätetel. Rentnikul ei ole õigus GPS-seadet demonteerida ega teisaldada kui see on sõidukisse paigaldatud, samuti lahti ühendada ilma Rendileandja kirjaliku loata.

KONTAKT