VOLKSWAGEN CARAVELLE T5 COMFORTLINE

Ökonoomne ja mahukas 8 kohaline väikebuss

Volkswagen Caravelle T5 Comfortline 2007 1,9TDI 75kw, manuaal – 8 kohta

Auto on Comfortline paketiga (mugavamad istmed ja parem lisavarustus kui tavalistel mudelitel), kokku koos juhiga 8 kohta. 

Mõõdud (pikkus/laius/kõrgus): 4890mm / 1904mm / 1970mm

Kaal (tühimass/täismass): 2095kg / 3000kg

Keskmine kütusekulu: 8L / 100km

Lisad: Kolmetsooniline kliima, Android stereo, tagurduskaamera, esimestel istmetel käetoed, püsikiiruse hoidik, tagumine lisaisolatsioon, kardinad salongis, küljeaken.

Matkadeks ja pikemateks reisideks kaasa võimalik rentida: 

Katuseboks Thule (suusaboks), katusetelk, voolumuundur 12v-220v, autokülmik, gaasi kohverpliit ja palju muud.

Käibemaks 20% sisaldub hinnas

RENDIHINNAD

1-3 päeva 45€ / päev 

4-7 päeva 40€ / päev

Nädalavahetus Reede õhtul kätte, esmaspäeva hommikul tagasi – 90€

 

Sõidud välisriikidesse on käsitletavad erikokkulepetena ning palume nende kohta küsida eraldi pakkumist e-maili või telefoni teel.

Juhiga koos rendiks küsi eraldi pakkumist.

 

Täpsemad detailid kokkuleppel.

ÜLDTINGIMUSED
Sõidukit renditakse nii juhiga kui ka ilma. Auto, mis renditakse koos juhiga, eest vastutab teid teenindav autojuht. Auto saate kätte kokkulepitud asukohas tangituna, puhtana ning tehniliselt korras seisus.
Auto, mida renditakse ilma juhita eest vastutab täielikult autot rentiv ja lepingu sõlmiv isik. Leping loetakse sõlmituks pärast ettemaksuarve tasumist, mis tagab ühtlasi sõiduki broneeringu kokkulepitud kuupäevaks. Rendile andja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda auto ettenägematust rikkest ning kui seoses eelnevaga üritus/puhkus katkeb või viibib.
Ilma juhita auto rentimiseks esitab rentnik kehtiva juhiloa ning isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Auto rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 21-aastane ning omama vähemalt 3-aastast B-kategooria juhistaaži.

– Uber/Bolt/Wolt ja muude sõidujagamiste ja kullerteenuste sõituteks ei rendita!      – Rendi arvestus toimub kalendripäeva põhiselt                                                                – Sõiduk antakse välja täis paagiga ning see tuleb tagastada samuti täis paagiga (kütus ei sisaldu rendihinnas)                                                                                               – Pikemate välisriikidesse sõitude puhul kehtib tagatisraha nõue 200 eurot (kindlustuse omavastutuse ulatus)                                                                                        – Sõidukis ei ole lubatud suitsetada (suitsetamine = keemiline puhastus 200€)          – Sõidud välisriikidesse on võimalikud erikokkulepete alusel, mis lepitakse kokku enne rendilepingu sõlmimist.                                                                                                – Läbisõidupiirang 500km/päev, 2000km/nädal, 4500km/kuu. Pikemate sõitude puhul erikokkulepped. Erikokkuleppe puudumisel üldreegel lisakilomeeter 0,20€.

BRONEERIMINE, TAGATISRAHA NING TASUMINE
Auto broneerimistasu on 25% rendihinnast või eelneval kokkuleppel kokku lepitud summa. Broneerimise kinnitamiseks loetakse broneerimistasu laekumist MZ Auto OÜ arvelduskontole EE921010220265647227. Broneerimistasu kuulub tagastamisele, kui broneering tühistatakse 2 päeva enne rendi algust. Pärast seda broneerimistasu tagastamisele ei kuulu. Broneeringutasu arvestatakse renditasu sisse. Ülejäänud renditasu tasutakse enne rendipäeva algust vastavalt rendilepingus kokkulepitud tähtaegadel. Renditasu on võimalik tasuda nii pangaülekandega kui sularahas.

KINDLUSTUSED, VASTUTUS KOLMANDATE ISIKUTE EES
Auto rendi hind sisaldavab kohustuslikku liikluskindlustust. Liiklusõnnetuse korral on rentnik kohustatud teatama sellest kindlasti rendile andjat (kontaktnumbrid leiate kodulehelt või ettemaksuarvelt).
Kõik rentniku ja/või sõidukit kasutanud isiku poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi.

LEPINGU KEHTIVUS
Iga leping on siduv – ka juhul, kui rentnik ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame alati enne lepingu sõlmimist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või need lahendatakse kohtus.

BRONEERI

Calendar is loading...
- Vaba
 
- Broneeritud
 
- Broneering ootel

Nimi*:

E-post*:

Telefon:

Lisainfo:

 

captcha