VOLKSWAGEN MULTIVAN

Transport külalistele, poissmeeste/tüdrukuteõhtuks või muudeks reisideks/matkadeks – 

Volkswagen Multivan 2,5TDI 96kw, manuaal (2007 aasta). 6+1 kohta.

Salongis istmed ja laud, mis on väga lihtsalt liigutatavad ning välja tõstetavad. Võimalik muuta tagumise suur iste voodiks. Suur 17,3 tolli laemonitor (USB/SD/HDMI sisenditega, ühendatud eraldi aku pealt, mis võimaldab ka ilma süüteta mitmeid tunde telekat vaadata). Istekohti koos juhiga kokku 7.

Lisad: 17,3 tolli laemonitor (USB/SD/HDMI), kolmetsooni kliima, istmesoojendused, puldiga Webasto (eraldi salongi soojendus), CD-mängija, kaptenitoolid, laud salongis, kahele poole avanevad liuguksed, kardinad salongis, püsikiirusehoidja, parkimisandurid ees ja taga, võimalus muuta tagumine iste voodiks, kärukonks, FM transmitter.

Matkadeks ja pikemateks reisideks kaasa võimalik rentida: katuseboks (suusaboks), voolumuundur 12v-220v, autokülmik, gaasi kohverpliit, kattemadrats.

HIND

20€/tund (hind koos juhiga)

Minimaalne rendihind 50

Pikemate rendiaegade puhul hind kokkuleppel – küsi kindlasti eraldi pakkumist!

Pikemad rendihinnad (ilma juhita):

1-3 päeva 45€ / päev 

4-7 päeva 40€ / päev

Pikemate rendiaegade puhul hind kokkuleppel.

Sõidud välisriikidesse on käsitletavad erikokkulepetena ning palume nende kohta küsida eraldi pakkumist e-maili või telefoni teel.

 

Täpsemad detailid kokkuleppel.

ÜLDTINGIMUSED
Sõidukit renditakse nii juhiga kui ka ilma. Auto, mis renditakse koos juhiga, eest vastutab teid teenindav autojuht. Auto saate kätte kokkulepitud asukohas tangituna, puhtana ning tehniliselt korras seisus.
Auto, mida renditakse ilma juhita, eest vastutab täielikult autot rentiv ja lepingu sõlmiv isik. Leping loetakse sõlmituks pärast ettemaksuarve tasumist, mis tagab ühtlasi sõiduki broneeringu kokkulepitud kuupäevaks. Rendile andja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda auto ettenägematust rikkest ning kui seoses eelnevaga üritus/puhkus katkeb või viibib.
Ilma juhita auto rentimiseks esitab rentnik kehtiva juhiloa ning isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Auto rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 21-aastane ning omama vähemalt 3-aastast B-kategooria juhistaaži.

– Sõiduk antakse välja täis paagiga ning see tuleb tagastada samuti täis paagiga (kütus ei sisaldu rendihinnas)                                                                                                 – Pikemate sõitude puhul kehtib tagatisraha nõue 200 eurot (kindlustuse omavastutuse ulatus)                                                                                                              – Sõidukis ei ole lubatud suitsetada (suitsetamine = keemiline puhastus 200€)            – Sõidud välisriikidesse on võimalikud erikokkulepete alusel, mis lepitakse kokku enne rendilepingu sõlmimist.                                                                                                  – Läbisõidupiirang 400km/päev, 1500km/nädal, 4500km/kuu. Pikemate sõitude puhul erikokkulepped. Erikokkuleppe puudumisel lisakilomeeter 0,20€.    

BRONEERIMINE, TAGATISRAHA NING TASUMINE
Auto broneerimistasu on pool rendihinnast. Broneerimise kinnitamiseks loetakse broneerimistasu laekumist Lõuna Pulmaauto arvelduskontole (MZ Auto OÜ arveldusarve EE921010220265647227). Broneerimistasu ei tagastata, vaid see arvestatakse renditasu sisse. Broneeringu kliendipoolsel tühistamisel vastutab klient broneerimistasu ulatuses ning broneerimistasu ei tagastata (v.a. erikokkulepped).
Ülejäänud renditasu tasutakse enne rendipäeva algust vastavalt rendilepingus kokkulepitud tähtaegadel. Renditasu on võimalik tasuda nii pangaülekandega kui sularahas.

KINDLUSTUSED, VASTUTUS KOLMANDATE ISIKUTE EES
Auto rendi hind sisaldavad kohustuslikku liikluskindlustust. Liiklusõnnetuse korral on rentnik kohustatud teatama sellest kindlasti rendile andjat (kontaktnumbrid leiate kodulehelt või ettemaksuarvelt).
Kõik rentniku ja/või sõidukit kasutanud isiku poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi.

LEPINGU KEHTIVUS
Iga leping on siduv – ka juhul, kui rentnik ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame alati enne lepingu sõlmimist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või need lahendatakse kohtus.

BRONEERI

Calendar is loading...
- Vaba
 
- Broneeritud
 
- Broneering ootel

Nimi*:

E-post*:

Telefon:

Lisainfo:

 

captcha