VOLKSWAGEN MULTIVAN T5 COMFORT

Ideaalne sõiduk pikemateks reisideks, matkadeks, üritustele sõiduks ja paljuks muuks.

Võimalik rentida koos katusetelgiga.

Volkswagen Multivan 2,5TDI 96kw, manuaal (2007 aasta). 6+1 kohta.

Salongis istmed ja soovi korral laud, mis on väga lihtsalt liigutatavad ning välja tõstetavad. Võimalik muuta tagumise suur iste voodiks. Suur 17,3 tolli laemonitor (USB/SD/HDMI sisenditega, ühendatud eraldi aku pealt, mis võimaldab ka ilma süüteta mitmeid tunde telekat vaadata). Istekohti koos juhiga kokku 7.

Mõõdud (pikkus/laius/kõrgus): 4890mm / 1904mm / 1950mm

Kaal (tühimass/täismass): 2274kg / 3000kg

Lisad: 17,3 tolli laemonitor (USB/SD/HDMI), kolmetsooni kliima, istmesoojendused, puldiga Webasto (eraldi salongi soojendus), CD-mängija, kaptenitoolid, laud salongis, kahele poole avanevad liuguksed, kardinad salongis, püsikiirusehoidja, parkimisandurid ees ja taga, võimalus muuta tagumine iste voodiks, kärukonks, FM transmitter.

Matkadeks ja pikemateks reisideks kaasa võimalik rentida: Respo Mini-Caravan, katusetelk (hardshell ehk kõvakattega mudel), katuseboks Thule (suusaboks), voolumuundur 12v-220v, autokülmik, gaasi kohverpliit, kattemadrats, biotualett (Thetford 365), pesemisvõimalus (Rinsekit).

RENDIHINNAD

1-3 päeva 45€ / päev 

4-7 päeva 40€ / päev

Koos katusetelgiga 70€ / esimene päev, iga järgnev päev 60€ (renditakse minimaalselt kaheks päevaks).

Koos Respo Mini-Caravaniga 65€ päev

Pikemate rendiaegade puhul hind kokkuleppel.

Sõidud välisriikidesse on käsitletavad erikokkulepetena ning palume nende kohta küsida eraldi pakkumist e-maili või telefoni teel.

20€/tund (hind koos juhiga)

Minimaalne rendihind 50

Pikemate rendiaegade puhul hind kokkuleppel – küsi kindlasti eraldi pakkumist!

LISAVARUSTUSE HINNAKIRI:

Katusetelk Procamp 1000 (Hardshell) – 25€ paigaldus, iga järgnev päev 15€ (mõõdud 210x125x29cm, avatult 96cm, kaal 83kg, kandevõime 220kg). Kaasas on teleskoopredel, LED valgusti, madrats.

Katuseboks Thule 15€ paigalus, 5€ iga järgnev päev

Täpsemad detailid kokkuleppel.

ÜLDTINGIMUSED
Sõidukit renditakse nii juhiga kui ka ilma. Auto, mis renditakse koos juhiga, eest vastutab teid teenindav autojuht. Auto saate kätte kokkulepitud asukohas tangituna, puhtana ning tehniliselt korras seisus.
Auto, mida renditakse ilma juhita eest vastutab täielikult autot rentiv ja lepingu sõlmiv isik. Leping loetakse sõlmituks pärast ettemaksuarve tasumist, mis tagab ühtlasi sõiduki broneeringu kokkulepitud kuupäevaks. Rendile andja ei vastuta otseselt või kaudselt kahjude eest, mis võivad tuleneda auto ettenägematust rikkest ning kui seoses eelnevaga üritus/puhkus katkeb või viibib.
Ilma juhita auto rentimiseks esitab rentnik kehtiva juhiloa ning isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Auto rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 21-aastane ning omama vähemalt 3-aastast B-kategooria juhistaaži.

– Uber/Bolt/Wolt ja muude sõidujagamiste ja kullerteenuste sõituteks ei rendita!      – Rendi arvestus toimub kalendripäeva põhiselt                                                                – Sõiduk antakse välja täis paagiga ning see tuleb tagastada samuti täis paagiga (kütus ei sisaldu rendihinnas)                                                                                               – Pikemate välisriikidesse sõitude puhul kehtib tagatisraha nõue 200 eurot (kindlustuse omavastutuse ulatus)                                                                                        – Sõidukis ei ole lubatud suitsetada (suitsetamine = keemiline puhastus 200€)          – Sõidud välisriikidesse on võimalikud erikokkulepete alusel, mis lepitakse kokku enne rendilepingu sõlmimist.                                                                                                – Läbisõidupiirang 400km/päev, 1500km/nädal, 4500km/kuu. Pikemate sõitude puhul erikokkulepped. Erikokkuleppe puudumisel üldreegel lisakilomeeter 0,20€.

BRONEERIMINE, TAGATISRAHA NING TASUMINE
Auto broneerimistasu on 25% rendihinnast või eelneval kokkuleppel kokku lepitud summa. Broneerimise kinnitamiseks loetakse broneerimistasu laekumist MZ Auto OÜ arvelduskontole EE921010220265647227. Broneerimistasu kuulub tagastamisele, kui broneering tühistatakse 2 päeva enne rendi algust. Pärast seda broneerimistasu tagastamisele ei kuulu. Broneeringutasu arvestatakse renditasu sisse. Ülejäänud renditasu tasutakse enne rendipäeva algust vastavalt rendilepingus kokkulepitud tähtaegadel. Renditasu on võimalik tasuda nii pangaülekandega kui sularahas.

KINDLUSTUSED, VASTUTUS KOLMANDATE ISIKUTE EES
Auto rendihind sisaldavab kohustuslikku liikluskindlustust ja kaskokindlustust. Liiklusõnnetuse korral on rentnik kohustatud teatama sellest kindlasti rendile andjat (kontaktnumbrid leiate kodulehelt või ettemaksuarvelt).
Kõik rentniku ja/või sõidukit kasutanud isiku poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi.

LEPINGU KEHTIVUS
Iga leping on siduv – ka juhul, kui rentnik ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Soovitame alati enne lepingu sõlmimist tingimused täpselt läbi lugeda ning vajadusel täpsustada. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata või need lahendatakse kohtus.

BRONEERI

Calendar is loading...
- Vaba
 
- Broneeritud
 
- Broneering ootel

Nimi*:

E-post*:

Telefon:

Lisainfo:

 

captcha